درباره ما

کلینیک دندان پزشکی نعمت اللهی

سابقه ای به درخشانی لبخند شما!

یک کلینیک دندانپزشکی تمرکز زیادی بر ایجاد محیط مثبت برای بیماران، یادگیری دائمی درباره جدیدترین شیوه های درمانی و استفاده از بهترین تجهیزات پزشکی دارد. کلینیک دندانپزشکی نعمت الهی با بیش از 18 سال سابقه ی فعالیت در حوزه ی دندانپزشکی، مفتخر است تا به عنوان یکی از کلینیک های پیشرو و باکیفیت برتر، به جامعه ایران عزیز خدمت رسانی کند.

کلینیک دندانپزشکی، به طور کلی به مکانی اطلاق می شود که خدمات جامع دندانپزشکی توسط چندین دندانپزشک عمومی و متخصص ارائه می کند. هزینه های اعمال دندانپزشکی در کلینیک ها معمولا مقرون به صرفه تر از مطب های خصوصی است و به علت ارائه خدمات توسط یک تیم، کیفیت نهایی بالاتر و احتمال بروز خطا یا سایر آسیب های پیشبینی نشده بسیار کم تر خواهد بود.

تیم حاضر در کلینیک دندانپزشکی نعمت الهی با سخت گیری انتخاب می شوند و با تاکید بر روند دائمی آموزش ایشان، از کیفیت درست خدمت رسانی اطمینان حاصل خواهد شد. تمام اعضای این تیم از دانش آموختگان دوره دکتری عمومی دندانپزشکی و متخصصین حوزه های مختلف علم دندانپزشکی هستند. تیم مجرب و با اخلاق ما در تلاش است تا با ایجاد محیط گرم، دوستانه و حرفه ای به شما کمک کند تا با خیالی آسوده روند مراقبت و درمان خود را در پیش بگیرید.

چرا باید به کلینیک دندانپزشکی نعمت الهی مراجعه کنیم؟

  • تمام جنبه های دندانپزشکی عمومی ارائه می گردد: دندان های ما از تقریبا یک سالگی تا آخر عمر همراه ما هستند و یکی از اثرگذارترین اندام ها بر سلامت کلی ما به شمار می آیند. همه ی ما به دلایل متفاوت احتمالا به یکی از بیماری های دهان و دندان مبتلا می شویم یا برای اعمال ترمیمی و زیبایی، در نهایت به دندانپزشک مراجعه خواهیم کرد. دندانپزشکان مراقبت مداوم را از طریق رعایت بهداشت مناسب دهان و دندان و معاینات سالانه یا دو بار در سال برای ارزیابی وضعیت دندان های شما را تشویق می کنند. این امر بر جلوگیری از توسعه بیماری های سیستمیک مانند پوکی استخوان، سرطان و دیابت موثر است. اگر بیماری لثه دارید نیز باید مراقب افزایش خطر ابتلا به دیابت، بیماری قلبی و زایمان زودرس باشید. به دلیل تاثیرات مستقیم سلامت دهان و دندان بر سلامت سیستمیک ما، این دست از مراقبات و مراجعات منظم برای همه افراد واجب می باشد. انواع خدمات دندانپزشکی عمومی با پوشش تمام جنبه های درمانی، مراقبتی و پیشگیری در کلینیک دندانپزشکی نعمت الهی ارائه می گردد.
  • استفاده از بهترین مواد دندانپزشکی: کیفیت مواد مورد استفاده در اعمال دندانپزشکی، بر نتیجه نهایی درمان، عوارض پس از پروسه و راحتی شما حین و بعد از انجام درمان، تاثیر به سزایی دارد. ما در کلینیک دندانپزشکی نعمت الهی از بهترین مواد موجود استفاده می کنیم تا از کیفیت روند درمان و سلامت دهان و دندان شما اطمینان حاصل آید.
  • نزدیک به دو دهه تجربه: ما در کلینیک دندانپزشکی نعمت الهی با داشتن نزدیک به دو دهه تجربه، کاملا بر روندهای درمانی مسلط هستیم؛ در نتیجه می توانیم به خوبی از مشکلات احتمالی پیشگیری کنیم.
  • تقریبا تمامی درمان ها در مرکز انجام می شود: دندانپزشکی دنیای وسیعی است و تبعا لیست پروسه های درمانی، ترمیمی و زیبایی آن بسیار بلند است. ما در کلینیک دندانپزشکی نعمت الهی تقریبا تمام این درمان ها را برای شما فراهم کرده ایم.
  • محیط گرم و آرامش بخش: شاید شما هم از دسته افرادی باشید که از مراجعه به دندانپزشک هراس دارند. ترس از مطب دندانپزشکی، امری رایج بین عموم مردم محسوب می شود. ما در کلینیک دندانپزشکی نعمت الهی با بکارگیری افراد مهربان، خوش برخورد و طراحی محاسبه شده محیط، فضایی گرم و آرامش بخش برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید با خیالی اسوده روند درمانی خود را طی نمایید.
  • استاندارد های بالای کنترل عفونت: حفظ پاکیزگی محیط و تجهیزات مهم ترین عامل برای یک معاینه صحیح و بی دغدغه و جلوگیری از انتقال بیماری های مختلف به شمار می آید. کلینیک دندانپزشکی نعمت الهی با تعیین استانداردهای بالا و سختگیرانه کنترل عفونت، از بروز این امر یا عفونت های پس از درمان جلوگیری می کند.
  • خدمات و روش های خاص کودکان: کودکان و مسائل درمان دندانپزشکی آن ها بسیار حساس اند و به تجربه و علم بالایی نیاز دارد. تیم مجرب ما در کلینیک دندانپزشکی نعمت الهی، خدمات مخصوص و حرفه ای را در محیطی امن، برای کودکان شما فراهم می سازد
  • خدمات و روش های خاص معلولین: رسیدگی به افراد دارای ناتوانی های خاص، به ظرافت کاری خاصی نیاز دارد. کلینیک دندانپزشکی نعمت الهی بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت برای درمان این دست از بیماران فراهم ساخته است.

قسمت نظر بسته شده است.

مشاوره رایگان و تماس