گالری تصاویر

کلینیک دندانپزشکی نعمت اللهی، یک کلینیک فوق تخصصی دندانپزشکی است که در آن دندانپزشکان متخصص کلیه مراقبت های پیشگیرانه یا درمانی دهان و دندان لازم را به بیماران خود ارائه می دهند. کلینیک تخصصی دندانپزشکی نعمت اللهی با نزدیک به دو دهه تجربه در زمینه انواع خدمات دندانپزشکی، یکی از پیشرفته ترین و تخصصی ترین کلینیک های دندانپزشکی در ایران شناخته می شود.

تمامی خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی مانند معاینه اولیه، جرمگیری دندان، روکش، عصب کشی، پر کردن دندان و عکس برداری در این کلینیک ارائه می شود که هزینه های آن نسبت به مطب های خصوصی، بسیار مقرون به صرفه تر است. علاوه بر درمان های مشکلات دهان و دندان، تمامی جراحی های ترمیمی فک، انواع روش های زیبایی دندان و کاشت ایمپلنت های دندانی نیز در این مرکز تخصصی ارائه می شود.

محیط کلینیک دندانپزشکی نعمت اللهی گرم و آرامش بخش است تا زمانی که بیمار به این کلینیک مراجعه می کند، دیگر اضطراب و تنش ناشی از دندان درد خود را فراموش کند. کارکنان کلینیک دندانپزشکی با بیمارانی که برای درمان یا صرفا برای پرس و جو به کلینیک مراجعه می کنند، برخوردی خوب و دوستانه دارند که این موجب می شود تا یک مسکن عالی برای ایجاد آرامش در بیمار باشد.

معمولا کودکان از مراجعه به دندانپزشک هراس دارند، محیط کلینیک نعمت اللهی به گونه ای طراحی شده است تا محیطی امن برای کودکان فراهم شود و آنها را به مراجعه به دندانپزشک تشویق نماید تا از اضطراب آنها کاسته شود. همچنین در این کلینیک خدمات و روش های مخصوصی برای کودکان ارائه می شود.

تمامی این خدمات تخصصی توسط متخصصان مجرب و واجد شرایط انجام می شود. همچنین پرسنل سخت کوش و ماهر کلینیک دندانپزشکی نعمت اللهی همیشه در تلاش هستند تا دانش خود را با فناوری های جدید و روش های نوین دندانپزشکی تطبیق داده و از تجهیزات فوق پیشرفته دندانپزشکی و سایر مواد لازم که بهترین درمان را در دندانپزشکی تضمین می کند، استفاده نمایند.

پرسنل کلینیک دندانپزشکی نعمت اللهی متشکل از تیمی مشتاق و بسیار حرفه ای از دندانپزشکان متخصص است که سعی می کنند با استفاده از بهترین ابزار ها و تکنیک های خود برای حل همه مشکلات دندانپزشکی، مراقبت های دهان و دندان بیماران و سایر روش های درمانی لازم را ارائه دهند.

حفظ پاکیزگی و رعایت بهداشت در محیط کلینیک تخصصی دندانپزشکی نعمت اللهی مطابق با استاندارد های بالای کنترل عفونت انجام می گیرد تا از انتقال بیماری های مختلف و ایجاد عفونت های پس از درمان جلوگیری شود.

قسمت نظر بسته شده است.

مشاوره رایگان و تماس