اصلاح طرح لبخند

روش اصلاح طرح لبخند

همانطور که می‌دانید لبخند یکی از جذاب ترین بخش‌های صورت چه خانم‌ها و چه آقايان است و در نگاه اول به چشم مي‌آيد. به همين دليل داشتن يك لبخند بي نقص از مواردي است كه زيبايي بي حد و مرزي را به صورت افراد مي‌بخشد.
همه ما به دنبال داشتن لبخندی زیبا هستیم. گاهی اوقات بنا به دلایلی، شکل و فرم دهان و دهان‌ها باعث می‌شود که از داشتن لبخند زیبا محروم شوید. یکی از راه حل‌های ممکن برای غلبه بر ین مشکل اصلاح طرح لبخند است.
در ادامه، قصد داریم به طور مفصل درباره انواع روش‌های اصلاح طرح لبخند و نکات پیرامون آن صحبت کنیم. با کلینیک تخصصی دکتر نعمت اللهی همراه باشید.

طرح لبخند به فرایندی گفته می‌شود که طی آن دندان‌های شخص مراجع توسط دندانپزشک معاینه شده و تمامی ایرادات آن بر طرف می‌شود. درواقع طرح لبخند به اقداماتی گفته می‌شود که به زیباسازی هر چه بیشتر دندان‌های هر شخص منجر می‌شود. همانطور که از نام این خدمات زیبایی پیداست، تمامی عیوب دندان‌ها بر طرف شده و لبخندی فوق العاده به فرد رجوع کننده اعطا می‌گردد. می‌توان گفت در این روش دندان‌ها به همراه لثه و خطوط لبخند هر شخصی مورد معاینه قرار گرفته و هر نقصی که در هر یک از این اجزا وجود داشته باشد با روکش دندان فوری نیز بر طرف می‌شود. البته این روش نه تنها به از بین رفتن عیوب خط لبخند و دندان‌ها کمک می‌کند، بلکه چهارچوب لبخند را یکسان ساخته و باعث می‌شود لبخندی جذاب و فوق العاده بوجود بیاید.

لبخندی زیبا

با دندان ها سفید و مرتب

رفع عیوب دندان

ایجاد تناسب صورت

افزایش طول دندان‌ها

زیبایی بیشتر لبخند

صافی و یکدستی دندان‌ها

زیبایی صورت

انواع طرح لبخند

قبل از هر چیزی، باید با مفهوم اصلاح طرح لبخند آشنا شویم. اصلاح و طراحی لبخند به عملیاتی گفته می‌شود که در آن، شکل و ظاهر دندان‌ها اصلاح شده و پس از آن، فرد می‌تواند لبخند زیبایی داشته باشد. گاهی اوقات به هم ریختن ترتیب قرار‎گیری دندان‌ها، کوچک یا بزرگ بودن برخی از دندان‌ها، فاصله زیاد بین یک یا چند دندان، موقعیت نامناسب فک و یا درمان‌های قبلی که بر روی دندان انجام شده، باعث می‌شوند که فرد لبخند زیبایی نداشته باشد.
این مشکل، علاوه بر جنبه زیبایی، می‌تواند بر روی اعتماد به نفس فرد نیز تاثیر مخربی داشته باشد و نتواند در موقعیت‌های مختلف، آنطور که باید احساسات خود را بیان کند. قدم اول در طراحی لبخند این است که فرد دندان‌های سالمی داشته باشد.
در برخی مواقع، تنها لازم است که فرد یک یا چند روش کمتر تهاجمی را برای بهبود طرح لبخند انجام دهد و گاهی اوقات، به دلیل موقعیت نادرست فک و دندان‌ها، روش‌های تهاجمی‌تر مانند جراحی فک و... پیشنهاد می‌شوند.
هدف در بهبود طرح لبخند این است که موقعیت فک و دندان‌ها به گونه‌ای اصلاح شوند که بین تمام اجزای صورت، تناسب و هماهنگی ایجاد شود. قیمت اصلاح طرح لبخند بسته به روشی که دندانپزشک بکار می‌گیرد، متغیر است.
با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و معرفی روش‌های جدید، متدهای نوینی برای بهبود طرح لبخند معرفی شده‌اند که به داشتن لبخندی زیبا و چهره‌ای دلنشین کمک می‌کنند. هزینه اصلاح لبخند دندان بسته به روش و تعداد دندان‌ها می‌تواند متغیر باشد.

مزایای اصلاح طرح لبخند

روش اصلاح طرح لبخند باعث می‌شود دندان‌های شما زیباتر دیده شود و لبخندی بی نقص را به صورت شما هدیه می‌دهد. اما در این بخش می‌خواهیم ویژگی‌های این روش را به طور عمیق تری نگاه کنیم و فواید طرح اصلاح لبخند را بررسی کنیم. برخی از مزایای اصلی انجام دادن روش طرح لبخند به شرح زیر می‌باشد:

 • ایجاد تناسب صورت از طریق برطرف کردن نقص‌های لبخند
 • ایجاد خط لبخند که زیبایی لبخند را دوچندان می‌کند
 • افزایش طول دندان‌ها که باعث زیبایی بیشتر لبخند می‌شود
 • افزایش قطر دندان‌های بیش از اندازه ریز
 • سفید شدن هالیوودی دندان‌ها حتی برای افراد سیگاری که از زردی دندان رنج می‌برند
 • ایجاد صافی و یکدستی دندان‌ها که در زیبایی صورت تاثیر بسزایی دارد

در کل روش اصلاح طرح لبخن به راحتی لبخند شما را درخشان کرده و باعث می‌شود تناسب صورت نیز طبق استاندارد‌های زیبایی جهان ساخته شود.

 

مزایای اصلاح طرح لبخند

روش‌های اصلاح طرح لبخند

قبل از هر چیزی، باید بدانید که تشخیص اینکه چه روشی برای اصلاح طرح لبخند مناسب دهان و دندان شماست، با دندانپزشک است. از آن جایی که انجام این روش‌ها کاملا تخصصی و نیازمند داشتن مهارت و تجربه زیاد است، بهتر است قبل از اینکه با قطعیت اصرار به انجام روش خاصی نمایید، با یک یا چند دندانپزشک مشورت کنید.

برخی از مهم‌ترین و شناخته شده‌ترین روش‌های بهبود طرح لبخند عبارتند از:

 • بلیچینگ: بلیچینگ یا سفید کردن دندان، بر روی دندان‌هایی که تغییر رنگ داده‌اند انجام می‌شود.
 • باندینگ: در این روش، فاصله زیاد بین دندان‌ها پر می‌شود.
 • روکش: یک روکش از پیش ساخته شده، بر روی پایه دندان قرار گرفته و از دندان محافظت می‌کند.
 •  ارتودنسی: روشی برای اصلاح ترتیب قرارگیری دندان‌ها به شمار می‌رود.
 •  لمینت یا ونیر پرسلن: روکشی نازک است که قسمت جلوی دندان را پوشش می‌دهد.
 •  ایمپلنت: یک ریشه و عاج مصنوعی در داخل فک قرار گرفته و جای دندان اصلی را پر می‌کند.
 •  جراحی فک: برای اصلاح عقب رفتگی یا جلو آمدگی فک انجام می‌شود.
 •  جراحی لثه: برای افزایش طول دندان‌ها یا کاهش فاصله بین لب بالایی/پایینی با خط دندان انجام می‌شود.

در ادامه، درباره هر یک از این روش‌ها، به طور مفصل صحبت خواهیم کرد...

 

روش‌های کلینیکی اصلاح طرح لبخند

تمامی روش‌هایی که برای اصلاح طرح لبخند انجام می‌شوند، در کلینیک تخصصی دندانپزشکی و تحت نظر دندانپزشک یا متخصص جراحی دهان و دندان انجام می‌شوند. این روش‌ها عبارتند از:

باندینگ دندان: گاهی اوقات، به دلیل شکستگی دندان و یا رشد غیر طبیعی آن ها، بین دو یا چند دندان فاصله ایجاد می‌شود. با اینکه فاصله بین دو دندان مشکل چندانی در زیبایی لبخند ایجاد نمی‌کند، اما برخی از افراد از این موضوع ناراضی هستند و ترجیح می‌دهند دندان‌های یکدست و بی‌فاصله‌ای داشته باشند.
یکی از بهترین راهکار‌ها در چنین مواقعی، انجام باندینگ است. باندینگ را می‌توان در دندانپزشکی ترمیمی انجام داد. دندانپزشک با استفاده از مواد همرنگ دندان مانند کوارتز یا سیلیکون دی اکسید، فاصله بین دو دندان را کمتر می‌کند. دقت کنید که فاصله دو دندان نباید به گونه‌ای کم شود که نخ دندان را نتوان از آن به راحتی عبور داد.

بلیچینگ یا سفید کردن دندان: یکی از مشکلاتی که اکثر افراد از آن ابراز نارضایتی می‌کنند این است که دندان‌هایشان به اندازه کافی سفید و درخشنده نیست. تغییر رنگ دندان‌ها می‌تواند علت‌های زیادی داشته باشد. به عنوان مثال مصرف نوشابه و غذاهای اسیدی، مصرف برخی داروها، آسیب به دندان و... می‌توانند باعث تغییر رنگ دائمی شوند و فرد را از داشتن لبخندی زیبا محروم کنند.
ماده‌ای که در بلیچینگ دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد، پراکسید هیدروژن نام دارد. قبل از انجام بلیچینگ، چنانچه رسوب و جرمی بر روی دندان‌ها وجود داشته باشد، دندانپزشک از مراجعه‌کننده می‌خواهد که جرم گیری دندان را انجام دهد. قیمت جرم گیری دندان بسته به شدت جرم‌های دندانی می‌تواند متفاوت باشد.

لمینت دندان: روکش لمینت دندان، پوسته نازکی است که بر روی سطح جلوی دندان قرار گرفته و شکل و ظاهر آن را اصلاح می‌کند. این روکش، معمولا برای اصلاح رنگ دندان یا اصلاح ظاهر دندان‌های ترمیم شده استفاده می‌شود. هزینه لمینت دندان بسته به جنس روکش و تعداد دندان‌هایی که روکش می‌شوند متغیر است.

روکش کامپوزیت دندان: کامپوزیت دندان نیز نوعی روکش است که معمولا زمانی استفاده می‌شود که سطح وسیعی از دندان آسیب دیده و شکل ظاهر آن مخدوش شده باشد. کامپوزیت بر خلاف لمینت، دور تا دور دندان را پوشش می‌دهد. دندانپزشک از موقعیت دندان یک قالب تهیه کرده و آن را برای لابراتوار ارسال می‌کند. پس از آماده شدن روکش کامپوزیت، آن را با استفاده از نوعی رزین سنتزی سخت بر روی دندان می‌چسبانند. قیمت روکش دندان بستگی به جنس کامپوزیت و تعداد دندان‌های ترمیم شده دارد.

ارتودنسی دندان: ارتودنسی روشی برای تغییر موقعیت دندان‌های بهم ریخته است. در این روش، کجی و نامرتبی دندان‌ها با استفاده از روش‌های مختلف اصلاح می‌شود. 6 روش ارتودنسی وجود دارد که هر کدام، با دیگری متفاوت است:

 • ارتودنسی ثابت؛
 • ارتودنسی متحرک (پلاک)؛
 • ارتودنسی دیمون؛
 • ارتودنسی نامرئی؛
 • ارتودنسی لینگوال؛
 • ارتودنسی فانکشنال.

کج بودن دندان علاوه بر مشکل ظاهری، می‌تواند باعث بالا رفتن احتمال پوسیدگی و گاز گرفتن لب و قسمت‌های داخلی دهان شود. از آنجایی که روش ارتودنسی در سنین کودکی بهتر و سریع‌تر جواب می‌دهد، معمولا  دندان پزشکی کودکان به والدینی که کودکانی با دندان‌های نامرتب دارند توصیه می‌شود که از این روش بهبود طرح دندان استفاده کنند.

پرکردن دندان: پر کردن دندان همان ترمیم دندان‌های پوسیده و آسیب دیده است. در این روش درمانی، ابتدا سطح پوسیده و آسیب دیده حذف می‌شود و سپس، دندان با مواد همرنگ پر می‌شود. اگر پوسیدگی دندان زیاد باشد، ممکن است لازم باشد که از روش درمان ریشه دندان استفاده شود و در ادامه، از ماده آمالگام که رنگ تیره‌ای دارد برای پر کردن دندان استفاده شود. هزینه پرکردن دندان نسبت به روش‌هایی مانند روکش کامپوزیت یا لمینت کمتر است.

کاشت دندان: زمانی که فرد دندان خود را به طور کامل از دست داده باشد، می‌توان با استفاده از روش کاشت دندان، جای دندان خالی را پر نمود. در این روش، ابتدا طی یکی عمل جراحی، ریشه مصنوعی که از جنس تیتانیوم است در فک بیمار کاشته می‌شود. سپس، دندانپزشک از فک بیمار قالبی تهیه کرده و آن را برای لابراتوار ارسال می‌کند. در مرحله بعد، پس از آماده شدن عاج مصنوعی، عاج بر روی ریشه قرار می‌گیرد. جراحی کاشت ریشه باید توسط جراح متخصص فک و دندان انجام شود.
در صورتی که فرد دو یا سه دندان کنار هم را از دست داده باشد، برای کم کردن هزینه‌ها و البته کم کردن نیاز به کاشت ریشه تیتانیومی دیگر، دندانپزشک بریج دندان را پیشنهاد می‌کند. بریج نوعی عاج است که به یک یا دو عاجی که دارای ریشه مصنوعی هستند متصل می‌شود.

جراحی فک: جراحی فک بر روی افرادی که فک پایین‌شان به طور غیر معمول جلو آمده یا عقب رفته است انجام می‌شود. ممکن است نیاز باشد در حین عمل، پلاتین در فک بیمار قرار داده شود تا موقعیت فک در حالت ایده آل خود قرار گیرند.
در صورتی که ترتیب دندان به هم ریخته باشد، در زمان جراحی، علاوه بر پزشک جراح و متخصص بیهوشی، متخصص ارتودنسی نیز در اتاق عمل حضور داشته و در طول عمل، ارتودنسی دندان‌های بیمار را انجام می‌دهد.

جراحی لثه: یکی دیگر از متدهای بهبود طرح لبخند، جراحی لثه است. گاهی اوقات، هیچ مشکلی در شکل ظاهری دندان‌ها وجود ندارد و تنها فاصله بین لب پایینی یا بالایی با خط دندان زیاد بوده و در زمان خندیدن یا صحبت کردن، ‌بخش زیادی از لثه مشخص می‌شود.
برای حل چنین مشکلی، فرد می‌تواند به متخصص جراح فک و دندان مراجعه کرده و این مشکل را در طول یک جلسه عمل جراحی حل کند. با انجام این روش، فاصله بین لب تا خط دندان در زمان خندیدن یا صحبت کردن کمتر شده و فقط دندان‌های او مشخص هستند.

روش های طبیعی اصلاح طرح لبخند

علاوه بر مواردی که در قسمت بالا ذکر شد، روش‌های دیگری برای بهبود طرح لبخند و جلوگیری از مخدوش شدن آن وجود دارند که هزینه کمتری داشته اما بسیار کارآمد و مفید هستند:

دو بار مسواک زدن در طول روز: مراقبت روزانه و دائمی از دهان و دندان، اولین و مهم‌ترین کاری است که برای بهبود طرح لبخند می‌توانید انجام دهید. یکی از دلایلی که باعث بروز مشکل در طرح لبخند می‌شود، عدم رسیدگی کافی به بهداشت دهان و دندان است. استفاده حداقل 2 بار در روز از مسواک و نخ دندان، به شما کمک می‌کند تا ظاهر دندان‌های خود حفظ کنید. همچنین، مسواک زدن دائمی به سفید‌تر شدن دندان‌ها و جلوگیری از گسترش پوسیدگی دندان کمک می‌کند.

مراجعه به کلینیک دندانپزشکی: مراجعه دوره‌ای به کلینیک دندانپزشکی برای چکاپ، به شما کمک می‌کند تا از بروز مشکل در آینده جلوگیری کرده و مشکلات را در همان مراحل اولیه درمان کنید. در بسیاری از مواقع، دندانپزشک تنها با ارائه راهکار درست یا تجویز برخی از داروها، به شما کمک می‌کند تا از تغییر رنگ یا پوسیدگی دندان‌های خود جلوگیری کرده و ظاهر آن‌ها را در بهترین حالت ممکن نگه دارید.
در صورتی که تغییر رنگ یا پوسیدگی دندان به دلیل مصرف داروی خاصی باشد، می‌بایست علاوه بر نظر دندانپزشک، نظر پشک متخصصی که دارو را تجویز نموده را نیز جویا شوید تا با اطمینان بیشتری داروی مورد نظر را تغییر دهید.

روش اصلاح طرح لبخند

 

اصلاح طرح لبخند برای چه کسانی مناسب است؟

حقیقت این است که همه افراد واجد شرایط برای انجام روش‌های بهبود طرح لبخند نیستند. گاهی اوقات، سطح آسیب به دندان آنقدر زیاد نیست که به انجام چنین روش‌هایی نیاز باشد. دندانپزشک با معاینه بیمار و بررسی وضعیت او، راهکار مناسب را پیشنهاد می‌دهد.

افرادی که کاندید و واجد شرایط برای انجام متد‌های بهبود طرح لبخند هستند عبارتند از:

 • افرادی که دندان‌های لب پر شده دارند؛
 • افرادی که بین دندان‌هایشان فاصله زیادی وجود دارد؛
 • افرادی که یک یا چند دندان خود را به طور کامل از دست داده‌اند؛
 • افرادی که رنگ دندان‌هایشان تغییر پیدا کرده است؛
 • افرادی که دندان‌های کج و نامرتبی دارند؛
 • افرادی که دندان‌های پوسیده و تخریب شده دارند؛
 • افرادی که لبخند لثه‌ای دارند ‌(بخش زیادی از لثه در زمان لبخند زدن مشخص است)؛
 • افرادی که دندان‌های بسیار کوتاه یا بسیار بلند دارند.

مدت زمان انجام اصلاح طرح لبخند

اینکه برای بهبود طرح لبخند چه زمانی را باید در نظر داشته باشید به عوامل زیادی بستگی دارد. اولین و مهم‌ترین عامل، مشکل یا مشکلاتی است که قرار است با استفاده از متد‌های موجود، رفع شوند. درمان پوسیدگی برای هر دندان، معمولا طی یک جلسه انجام می‌شود. بلیچینگ و باندینگ نیز بسته به تعداد دندان‌ها و مهارت دندانپزشک، طی 1 الی 2 جلسه انجام می‌شود.
در روش روکش لمینت و کامپوزیت، تعداد دندان‌ها می‌تواند بر روی زمان تاثیر مستقیم بگذارد. به طور کلی، در جلسه اول، دندانپزشک یک قالب از دندان بیمار تهیه می‎کند. برای نصب کامپوزیت، لازم است مقداری از دندان بیمار تراش بخورد. دندانپزشک قالب را برای لابراتوار ارسال می‌کند. آماده شدن روکش ممکن است چند روز تا چند هفته بطول بیانجامد. پس از آماده شدن روکش، بیمار مجددا به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کرده تا دندانپزشک روکش را با استفاده از مواد مخصوص نصب نماید.
کاشت دندان نیز معمولا در دو مرحله انجام می‌شود. مرحله اول جراحی در اتاق عمل است که تحت بیهوشی یا بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. پس از آن، بیمار باید مدت زمان خاصی را پس از عمل صبر کند تا زخم‌ها بهبود یافته و اتصالات لازم بین استخوان فک و ریشه تیتانیومی برقرار شود. پس از آن، به دندانپزشک مراجعه کرده تا از دهان او قالبی تهیه شود. پس از آماده شدن عاج مصنوعی، دندانپزشک عاج را بر روی ریشه مصنوعی پیچ می‌کند.
روش‌هایی نظیر جراحی فک و جراحی لثه نیز در یک مرحله و در اتاق عمل انجام می‌شوند. مدت زمان بهبودی به شرایط سلامتی و فیزیکی بیمار بستگی دارد و بین دو الی 3 هفته متغیر است.
ارتودنسی نیز در یک مرحله انجام می‌شود، اما مدت زمان آن بین 2 تا 3 سال و بسته به شدت بهم ریختگی دندان‌ها متغیر است. در روش ارتودنسی، بیمار ماهی یکبار برای بررسی بریس‌ها و انجام تغییرات لازم، به متخصص ارتودنسی مراجعه می‌کند.

ماندگاری اصلاح طرح لبخند

این مورد نیز به عوامل زیادی بستگی دارد. اولین و مهم‌ترین عامل، رعایت بهداشت کامل دهان و دندان است. با رعایت بهداشت و چکاپ دوره‌ای نزد دندانپزشک، می‌توانید زیبایی لبخند خود را برای مدت زمان بسیار طولانی حفظ کرده و از انجام متد‌های دیگر و صرف هزینه‌های بیشتر جلوگیری نمایید.
همچنین، بهتر است از خراش یا وارد کردن فشار زیاد به دندان‌ها بپرهیزید؛ چرا که این کار، باعث آسیب به دندان‌ها و مخدوش شدن‌شان می‌شود.
استفاده منظم دهانشویه، کم کردن مصرف نوشیدنی‌های رنگی مانند چای، استفاده از نایت گارد در صورت دندان قروچه در طول شب، عدم مصرف غذاهای بسیار سفت و سخت و همچنین داشتن یک رژیم غذایی سالم و مقوی، به شما کمک می‌کند تا لثه و دندان‌های سالم تری داشته باشید.

مراقبت‌های بعد از اصلاح طرح لبخند

انجام اصلاح طرح لبخند نیز مانند جراحی دندان سایر روش‌های درمانی، به مراقبت‌های قبل و بعد نیاز دارد تا شخص مراجعه کننده دچار مشکل نشود. کسانی که از هر یک از انواع روش‌های طرح لبخند و جراحی لثه تحلیل رفته استفاده می کنند باید تمرکز زیادی بر روی بهداشت دهان خود داشته باشند. زیرا در صورت عدم استفاده از مسواک به صورت مکرر ممکن است دندان‌ها باعث پوسیدگی شدید شوند. به همین دلیل توصیه می‌شود پس از انجام دادن اصلاح طرح لبخند، حتما مواردی که به بهداشت دهان مربوط است را جدی گرفته و به طور منظم از مسواک، دهان شویه یا نخ دندان استفاده شود.

همچنین پس از استفاده از خدمات قالب دندان زیبایی طرح لخند، از ارتباط مستقیم دندان‌ها با نوشیدنی‌های رنگی مانند قهوه، چای و مواد رنگی مصنوعی خودداری کنید. زیرا این نوع نوشیدنی‌ها به رنگ دندان‌ها صدمه زده و باعث می‌شوند سفیدی آن ها به مرور زمان کمتر شود. یکی دیگر از مواردی که باید پس از اصلاح طرح لبخند رعایت شود، گاز نزدن مواد غذایی سفت است. برای مثال اگر شما تمایل به خوردن میوه سفتی مانند سیب دارید، ابتدا آن را با چاقو برش زده و به هیچ عنوان گاز نزنید. زیرا این کار باعث می‌شود خدمات زیبایی که بر روی دندان خود اعمال کرده‌اید به مرور زمان فرسوده شود. تمامی مواردی که در این قسمت ذکر شد نه تنها از مراقبت‌های بعد از اصلاح طرح لبخند به شمار می‌روند، بلکه به طول عمر خدمات زیبایی که بر روی دندان خود اعمال کرده اید نیز کمک بسیار دارند.

 

هزینه اصلاح طرح لبخند

هزینه اصلاح طرح لبخند

قیمت اصلاح طرح لبخند بسته به اینکه از چه روشی برای بهبود طرح لبخند خود استفاده کنید، متغیر است. بلیچینگ نسبت به سایر روش‌ها، هزینه کمتری دارد. در مقابل، روکش کامپوزیت یا لمینت نسبت به بلیچینگ هزینه بیشتری دارند اما از روش‌هایی نظیر ارتودنسی یا کاشت دندان کم هزینه‌تر هستند.
هزینه اصلاح لبخند برای روش‌هایی نظیر جراحی فک، جراحی لثه یا کاشت دندان که نیازمند انجام در اتاق عمل هستند، بیشتر از سایر روش‌ها است.
فاکتور‌های دیگری نظیر تخصص دندانپزشک، وضعیت بهداشت دندان‌ها، میزان اصلاح و نوع بیمه درمانی نیز می‌توانند بر روی هزینه کلی تاثیر بگذارند. شما عزیزان می‌توانید جهت استعلام هزینه اصلاح طرح لبخند 1401 از طریق اطلاعات تماس مندرج در این لینک (+) با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و برای رزرو وقت مشاوره اقدام نمایید.

اصلاح طرح لبخند در کلینیک دندانپزشکی نعمت اللهی

کلینیک دندانپزشکی دکتر نعمت اللهی با بیش از 18 سال سابقه در زمینه ارائه انواع خدمات درمانی و زیبایی دهان و دندان، مفتخر است که توانسته با ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات دندانپزشکی، نامی خوش از خود به جای بگذارد.
کادر متخصص و مجرب ما در کلینیک نعمت اللهی با بکارگیری جدید‌ترین و پیشرفته‌ترین ابزار و متد‌های روز دنیا، با هدف خدمت رسانی به شما عزیزان، انواع خدمات مرتبط با بهبود طرح لبخند را با بهترین کیفیت و بیشترین مهارت ممکن انجام می‌دهند. قیمت طرح لبخند دندان با متدهای مختلف در کلینیک ما، بسیار مقرون به صرفه است و تمامی تعرفه‌های خدمات دندانپزشکی ارائه شده مطابق با لیست اعلامی معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. در نتیجه، می‌توانید بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات ممکن را با نازل‌ترین قیمت‌ها دریافت نمایید.

قسمت نظر بسته شده است.

مشاوره رایگان و تماس